Türkiye’nin üreten gücü MÜSİAD 33 Yaşında

Türkiye’nin üreten gücü MÜSİAD, 33’üncü kuruluş yıl dönümünü kutluyor. 33’üncü kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir tebrik iletisi yayınlayan Genel Lider Mahmut Asmalı,

“Türkiye Yüzylı’nı ailemizin her bir üyesi ile ‘Bir ve Beraber’, omuz omuza inşa edeceğimize yürekten inanıyorum”

dedi.
9 Mayıs 1990 yılında kurulan Müstakil Endüstrici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), 33’üncü kuruluş yıl dönümünü kutluyor. MÜSİAD’ın

“Yüksek Ahlak, Yüksek Teknoloji”

ülküsüyle çalışmalarını sürdürdüğünü belirten MÜSİAD Genel Lideri Mahmut Asmalı, yayınladığı yazılı iletide,

“Kurulduğumuz birinci günden bu yana artan heyecanımız ve geleceğe dair beslediğimiz büyük umudumuzla, amaçlarımıza ulaşmak için bu şiddetli yolda kararlılıkla ilerlerken, Türkiye Yüzyılı’nı ailemizin her bir üyesi ile ‘Bir ve Beraber’, omuz omuza inşa edeceğimize yürekten inanıyorum”

değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Asmalı açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“MÜSİAD olarak 1990 yılında 12 idealist insanın vizyoner, samimi ve hâlis niyetleriyle İstanbul’da başlayan seyahati, bugün ‘Yüksek Ahlak, Yüksek Teknoloji’ anlayışı ile daha adil ve müreffeh bir dünyanın var olabileceğine inanan; dünyanın dört bir tarafına yayılmış global bir iş birliği ve sermaye platformu olmanın vermiş olduğu gurur ve memnunlukla, devam ediyor.

33’üncü yılını dolduran ulu çınarımız MÜSİAD, harika mâzimizden aldığı güç ve dayanağı, istikbâle karşı duyduğumuz heyecanla bir ortaya getirerek, bünyesindeki her bir iş insanına nitelikli ve vefalı bir yol arkadaşı olurken, başta Türkiye olmak üzere, ulaştığı her coğrafyada ümidi besliyor, cesaretli girişimcilere ilham kaynağı oluyor ve ticari bir sinerjinin lokomotifi haline geliyor.

Köklerine ve medeniyet bedellerine bağlı kalırken; attığı her adımı dünyadaki süratli değişim ve dönüşümü gerçek okuyarak atan MÜSİAD, üyelerine ve onunla birlikte yol almak isteyen her iş insanına yararlı olmayı ve ülkemizin gelecek amaçlarına ‘Bir ve Beraber’ hareket ederek ulaşabilmeyi, şiar edinmiştir.

Kurulduğumuz birinci günden bu yana artan heyecanımız ve geleceğe dair beslediğimiz büyük umudumuzla, amaçlarımıza ulaşmak için bu şiddetli yolda kararlılıkla ilerlerken, Türkiye Yüzylı’nı ailemizin her bir üyesi ile ‘Bir ve Beraber’, omuz omuza inşa edeceğimize yürekten inanıyorum.

Birlikte kaç bereketli yıllara erişmeyi ve birçok başarılara imza atmayı temenni ediyor, MÜSİAD’ımızın 33’üncü kuruluş yıl dönümünü en kalbi hislerle kutluyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir