Amerika’da test yaptıran Ebru Şallı biyolojik yaşını açıkladı!

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Ebru Şallı, evvelki gün Nişantaşı’nda bir yer çıkışı objektiflere takıldı. İşleri için Amerika’ya gidip geldiğini ve geçtiğimiz günlerde Barselona’ya gönderdiği oğlu Beren’in mezun olup üniversiteye başlayacağını lisana getiren model, “Kendi markamı orada pazarlamaya başladım, bir de Amerika’dan Türkiye’ye sıhhat turizmi için hoş bir teklif geldi, imzalar atılmadı lakin olumlu bakıyorum” dedi.

“ZOR VAKİTLER YAŞADIM, ÇALIŞMAKTAN VAZGEÇMEDİM”

Hayatının en sıkıntı devirlerinde daima çalışarak ayakta kaldığını belirten ve Türk bayanına her vakit çalışmayı tavsiye eden Şallı, “Türk kadınını her vakit çalışarak görmek istiyorum. Ben 17 yaşımdan bu yana çalışıyorum. Evlensem de, boşansam da, çocuğum da olsa, makus ve güç vakitler da yaşadım bildiğiniz üzere fakat hiçbir vakit çalışmaktan vazgeçmedim. Kendi ayaklarının üzerinde durabilmeli kadınlar” biçiminde konuştu.

PARS İÇİN YEMEK KİTABI ÇIKARACAK

Ünül isim, Nisan 2020’de lenfoma ile uğraşını kaybeden oğlu Pars için önümüzdeki günlerde yemek kitabı çıkaracağını açıkladı.

Yeni kitabım çıkacak, aslında çok evvelden hazırlamıştım ancak makûs sürece girince kitap orada kaldı. Kitap oğluma yaptığım yemeklerle ilgili, daha evvel Bero’ya yapmıştım ve çok sevilmişti. ‘İkinci kitabı da ikinci oğluma yapayım’ dedim. En sevdiği yemekleri derlediğim bir kitap olacak. Her şeyi hazır kitabın yalnızca fotoğraf çekimleri kalmıştı onu yapamadık ancak çıkaracağım kitabı.

“GİDEREK GENÇLEŞİYORUM”

Her daim fit hali ve hoşluğu ile yıllara meydan okuyan Ebru Şallı, Amerika’da ölçüm yaptırdığını ve biyolojik yaşının 29 çıktığını söyledi. 1995 yılında düzenlenen Queen of Turkey müsabakasında Türkiye hoşu seçilen 45 yaşındaki model, “Arkadaşlar biyolojik yaşım 29’muş. Sanırım giderek gençleşiyorum” diyerek espri yaptı.

ARAÇTA ŞİDDET VE AĞLAMA KRİZİ!

Öte yandan Milliyet Cadde’den Umut Ünver’in haberine nazaran; Ebru Şallı ile üç yıldır evli olduğu Uğur Akkuş ortasında geçtiğimiz günlerde tatsız bir olay yaşandı. Emirgan’da trafikte seyir halindeyken başlayan tartışmanın fizikî şiddete dönüştüğü öğrenildi. Eşini darp ettiği sırada yan araçtaki çiftin arabanın önünü keserek müdahalesiyle araçtan kurtarılan Şallı, ağlama krizi yaşadı.

“ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM! O BENİM KOCAM”

Olay yerinden süratle uzaklaşan Akkuş, hudutlu halleriyle dikkat çekerken; modeli bir yere götüren vatandaşlar, ambulans çağırdı. Sıhhat denetimi yapılırken yere polis memurları çağrıldı. Sözü alınan Şallı’nın “Şikayetçi değilim. O benim kocam” dediği öğrenildi. Model, taksiye binerek Emirgan’dan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir