Aşkın ilk fotoğrafı! Aylardır sevgili oldukları iddia ediliyordu: Konserde böyle yakalandılar

25 yaşındaki televizyon yıldızı ve kozmetik şirketi işvereni Kylie Jenner’la genç jenerasyonun en beğenilen Hollywood yıldızlarından 27 yaşındaki Timothee Chalamet’nin yeni bir aşka yelken açtıkları savı aylardır manşetlerden inmedi.

TMZ’nin haberine nazaran Kylie ve Timothee nisan başından beri sessizce bir bağlantı yaşıyorlar. Ünlü dedikodu sitesi DeuxMoi, ikilinin sevgili olduğu savını ortaya atan birinci magazin sitesi olmuştu. Buna delil olarak da ocak ayında Paris Moda Haftası kapsamında Jean-Paul Gaultier defilesinde tanışıp sohbet ettikleri anların imgeleri yayınlanmıştı.

Kylie ve Timothee’nin birlikte olabileceği savı birinci olarak bu imajdan sonra ortaya atılmıştı

Birbirlerine stil olarak pek de yakıştırılamayan çifti tanıştırıp bir ortaya getireninse Kylie Jenner’ın model ablası Kendall Jenner’dı söylenenlere nazaran. Kendall Jenner ve Timothee Chalamet’nin arkadaş olduğu biliniyor. Bu münasebet tezi ortaya çıkar çıkmaz tüm paparazziler doğal olarak genç çiftin peşine düştü.

Kylie Jenner ve Timothee Chalamet’nin otomobilleri aylardır daima olarak ünlü oyuncunun Beverly Hills’deki konutuna girip çıkarken bu türlü görüntüleniyor

Kylie ve Timothee nereye giderlerse gitsinler takip edildiler, peşlerine daima olarak fotoğrafçılar takıldı. Herkes bu taze aşıkların bir ortada imgesini almak için yarıştı lakin bunu bugüne kadar başaran olmadı. Büyük ipuçları veren birkaç fotoğraf dışında…

Gazeteciler aylardır çifti birlikte görüntüleyebilmek için büyük bir gayret verdi lakin bu efor daima sonuçsuz kaldı

Kylie Jenner daima olarak camları simsiyah lüks cipiyle Timothee Chalamet’nin Beverly Hills’deki konutuna girip çıkarken görüntülendi. Otomobilde değilse de meskenin civarında gezerken, alışveriş yaparken gazetecilere yakalanıp durdu. Gerek otomobiliyle Timothee Chalamet’nin konutunun garajına girip çıkarken gerekse bölgede gezerken etrafında daima onu takip eden müdafaaları olması da dikkatlerden kaçmadı.

Kaçak aşıkların bu görüntüsü Hollywood Reporter’ın muhabiri Chris Gardner tarafından “ateş olmayan yerden duman çıkmaz” diyerek paylaşıldı

Bir orta Timothee Chalamet’nin Kylie Jenner’ı terk ettiği ve bu aşkın kanıtlanamadan bittiği söylense de çiftin yakın etrafı basına hâlâ birlikte olduklarını fısıldayıp durmuştu. Birbirleriyle görüşmekten çok memnun oldukları ve birlikte çok eğlendikleri söylenen Kylie ve Timothee işi çok ciddiye bindirmeden flört ediyorlardı anlatılanlara nazaran.

Kylie ve Timothee görüntüde derin bir sohbete dalmıştı: Kylie’nin Timothee Chalamet’nin söylediği şeylere kahkahalarla güldüğü de gözden kaçmadı

Ve aylardır süren bu kaçma kovalamacanın akabinde bu aşkın birinci fotoğrafı dün gece geldi! Daha doğrusu iki genç aşık Beyonce’nin Los Angeles’ta verdiği konsere gittiklerinde baş başa eğlenip sohbet ederken oradaki izleyicilerden birine yakalandı. Magazincilerin aylardır uğraştığı imgeyi konsere gidenler yakalamış; Kylie ve Timothee konser sırasında tabir yerindeyse “cilveleşirken” görüntüye çekilmişlerdi.

Genç aşıkların bu görüntülerdenb sonra da bağlantı yaşadıklarını inkar edip etmeyecekleri merakla bekleniyor

Çiftin görüntüsü The Hollywood Reporter’ın tecrübeli muhabiri Chris Gardner tarafından toplumsal medyada paylaşıldı. Ve Kylie ve Timothee aşkının birinci delili olarak sunuldu. Şimdiye kadar bu alakayı saklamak için hayli gayret gösteren ve hususla ilgili hiç açıklama yapmayan yıldız isimlerin son imajlardan sonra söyleyecekleri de merak konusu oldu.

Kylie Jenner ne zaman Timothee Chalamet’nin meskeninin civarında görünse yüzünü kapatıyor ve etrafında da daima müdafaaları yer alıyor… ABD basınında geçen hafta çıkan haberlerde çiftin artık dünyanın karşısına el ele çıkıp ilgilerini açıklamak niyetinde olduklarına dair savlar yer almıştı

Kylie Jenner ve Travis Scott, 2017’den 2022’ye kadar büyük bir aşk yaşamıştı. Çiftin 5 yaşında Stormi isminde bir kızı ve 1 yaşında Aire isminde bir oğlu var. Kylie ve Travis 2019’da ayrılmıştı. Fakat birkaç ay sonra yine bir ortaya gelip bir çocuk sahibi daha oldular. Timothee Chalamet de geçtiğimiz yıllarda Lily-Rose Depp, Eiza Gonzalez ve Lourdes Leon üzere ünlü isimlerle aşk yaşamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir