Bursa’da İYİ Parti’den ‘hayır lokma’lı seçim startı

BURSA (İGFA) – YETERLİ Parti Bursa’da seçim startını Osmangazi ilçesinden başlattı.

Seçim çalışmalarının önümüzdeki günlerde farkındalık oluşturacak faaliyetlerle süreceğini belirten Bursa Büyükşehir Belediye Lider adayı Selçuk Türkoğlu ve Osmangazi Belediye Lider adayı Orkun Özeller, “Bursa’da herkes, ÂLÂ Parti’nin sürprizlerine hazır olsun” dedi.

Etkinlikte Bursa’yı, YETERLİ Belediyecilik ile buluşturmaya kararlı olduklarını belirten Türkoğlu ve Özeller, “31 Mart mahallî seçimleri ile ilgili süreç süratli ve hareketli biçimde ilerliyor. GÜZEL Parti olarak, bizler de bugün mübarek cuma namazı sonrası, Bursa’nın en kıymetli simgelerinden Ulu Camimizin önünde lokma hayrı ile ‘Yaşanabilir bir Bursa’ için kollarımızı sıvamış bulunuyoruz.
Ülkemizde hasretle beklenen DÜZGÜN Belediyecilik hizmeti örneğini Bursa’mızda yaşatmak ve bu anlayışımızı Bursa’da hemşerilerimizle buluşturmak konusunda kararlıyız. Bursa Büyükşehir Belediye Lider Adayı olarak ben ve ilçe belediye lider adaylarımızla birlikte; palavradan, dolandan, ranttan, plansızlıktan, adam kayırmacılığından, partizanlıktan ari olarak, direkt vatandaşa hizmet odaklı bir belediyecilik hizmeti vaadiyle siz pahalı Bursalı hemşerilerimizin karşısındayız” diye konuştular.

“Şimdi Değişim Vakti ve artık Bursalıları GÜZEL Belediyecilikle buluşturacak bu büyük çabayı galibiyetle tamamlamak zamanı” diyen Türkoğlu, “Şehrinizin yazgısını değiştirecek teveccühünüze ve tabi ki bunun için gerekli olan değerli oylarınıza talibiz. Allah çıktığımız bu yolda, Bursa’mızın selamete ulaşmasını nasip etsin, hepimizin de yardımcısı olsun.
Katılımınız için sağ olun, var olun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir