Cenk Eren: Türkiye’nin en şanslı erkek sanatçısıyım

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET

Cenk Eren, geçtiğimiz yıl İstanbul’daki konutunu Suudi Arabistanlılara bir yıl kontratla kiraya verdi. Yaklaşık altı ay evvel de dairesini satan Eren, meskenin yeni sahiplerinin kendisine gönderdiği görüntü ile neye uğradığını şaşırdı. Suudi Arabistanlıların konutu adeta harabeye çevirdiği ortaya çıktı.

“VİCDANLA ALAKALI BİR DURUM”

Ünlü müzikçi, imgeleri toplumsal medya hesabından, “Bir atasözü var, ‘Beş parmağın, beşi de bir olmaz’. O denli düşünmek istiyorum. Arap dostlarımız kiraladıkları daireyi bu türlü kullanıp bırakıp gitmiş. Vicdanla alakalı bir durum” notuyla yayınladı.

NAZAN ÖNCEL’DEN ‘KİRA’ TEPKİSİ 

Öte yandan geçtiğimiz aylarda değerli konut fiyatlarından kaygı yanan Nazan Öncel, Instagram hesabından bir görüntü yayınladı. Paylaştığı görüntüye ”1+1 daire bu kelamını ettiğim. Yuh ki ne yuh. Elitmiş, yemişim seçkinini. Hele kiralar; neyse sustum” notunu düşen ünlü sanatçı, ”Hayretler içerisindeyim doğrusu. 70 metrekare mesken Taksim’de 12 milyon 750 bin. 13 milyon de sen ona yuh!” sözlerini kullandı.

YILLAR EVVELKİ ANISINI HATIRLATTI

Taksim’deki satılık meskenlerin değerli olmasına reaksiyon gösteren Nazan Öncel’e, meslektaşı Cenk Eren’den karşılık gecikmedi. Ünlü müzikçi, Öncel’e yıllar evvel kendisinden aldığı müzik fiyatını hatırlattı.

“NEREDEYSE 1+1 KONUT FİYATIYDI”

Cenk Eren, Nazan Öncel’in paylaşımına, ”Çok haklısınız Nazan Hanım, sizden bir müzik istemiştim siz de vermiştiniz. Alışılmış ki sanatın fiyatı olmaz size ödediğim para sahiden YUH’du. Nerdeyse 1+1 konut fiyatı üzereydi o yıllarda. Hürmet ve sevgiyle her vakit çok hoş müziklerinizle bir arada olmak dileğiyle” yorumunda bulundu.

Hızını alamayan Cenk Eren, daha sonra tekrar paylaşım yapıp; “Fil hafızası vardır bende. Kinci değilim unutmam” yazdı.

“HER ERKEĞE NASİP OLMAZ”

Cenk Eren, Yeni Gazino’da süper bir sahne performansına imza attı. Müzikleri ile kendisini dinlemeye gelen konuklarına tam manasıyla bir müzik ziyafeti çeken Cenk Eren, ”Bence ben Türkiye’nin en şanslı erkek solistlerinden biriyim. Hülya Avşar ve Ajda Pekkan üzere Türkiye’nin en âlâ iki bayan starı ile tıpkı sahneyi paylaşıyorum. Bu her erkeğe nasip olmaz. Bu yüzden kendimi ayrıcalıklı ve özel hissediyorum. Zati ben de bu iki isim dışında kimseyle çalışacağımı sanmıyorum” kelamlarıyla de dikkat cazibeli bir açıklama yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir