Emily Blunt, film setinde Tom Cruise’un kendisini azarladığını söyledi

2014 imali “Edge of Tomorrow” sinemasında Tom Cruise’la (60) birlikte rol alan aktris Emily Blunt (39), sette devasa, ağır bir kostüm giymek zorunda kaldığını, kaburgalarında ve köprücük kemiklerinde hala ağrı olduğunu söyledi.

Şikayet ettiği için Tom Cruise’dan reaksiyon gördüğünü anlatan Blunt, ünlü aktörün sert kelamlarıyla karşılaştı. Yer aldığı sinemalarda kendi dublörlüğünü yapmaya alışkın olan Cruise’un, kendisine nasıl davranacağını bilmediğini söyleyen aktris, sette birçok defa ağladığını itiraf etti.

Tom Cruise…

ERKEK DUBLÖR KULLANMIŞ

Çift, bilimkurgu sinemasında bir vakit döngüsüne yakalandıktan sonra dünyayı kurtarmakla vazifeli bir çifti canlandırdı ve acımasız bir uzaylı istilacı ırkıyla savaştı.

Smartless isimli podcast’e konuşan Blunt yaşadıklarını, “Bu cins ağır düşmanlar ağır zırh manasına geliyordu. Bu devasa kadro elbiseleri giymek zorundaydık, bence onları CGI yapsaydık kusursuz olurdu lakin biz bunu kinestetik bir formda yapmak istedik.”

“Kinestetik sözünü duyduğunuzda kulağa beğenilen ve rahat geldiğini düşünüyorsunuz; bu ekiplerin rahat bir yanı yoktu. 38 kilo üzereydi, çok ağırdı. Onu birinci taktığımda ağlamaya başladım ve ne yapacağımı bilemedim. Hatta bu nedenle bir bayan yerine erkek dublör kullandım. Tom ise bana ‘hadi, bu kadar mızmız olmayı bırak’ dedi” biçiminde aktardı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir