Haber alınamıyordu, cesedi kara yolu yakınında bulundu

Ululan mevkiinde yoldan geçmekte olan 2 kişi, yol kenarındaki çalılıklar ortasında lambası yanan bir motosiklet görüp durdu. Yaklaşıp motosiklete bakan iki kişi motosikletin yakınında yerde yatmakta olan bir kişiyi görünce 112 Acil davet Merkezi’ni aradı.

KİMLİĞİ BELİRLENDİ

İhbar üzerine olay yerine 112 sıhhat takımı, Jandarma ve polis grupları sevk edilirken, sıhhat gruplarının yaptığı denetimde yerde yatan kişinin hayatını kaybettiği belirlendi.

Yapılan incelemede, yerde cansız yatan kişinin cuma geçesinden beri kayıp olan ve her yerde aranan Sanayi Sitesinde boyacılık yapmakta olan, Hocalı Mahallesinden Hakan Asilkan olduğu belirlendi.

Hakan Asiykan’ın cansız vücudu, Jandarma Olay Yeri İnceleme grubu, Cumhuriyet Savcısı ve İsimli Tabibin incelemelerinin akabinde mevt sebebinin belirlenebilmesi için Antalya İsimli Tıp Kurumuna gönderildi.

AKRABALARI VE ARKADAŞLARI OLAY YERİNE AKIN ETTİ

Hakan Asilkan’ın cansız vücudunun bulunduğu haberini duyan akrabaları ve arkadaşları olay yerine akın etti. Yolun karşısından olay yerine geçmek isteyenler yüzünden D-400 karayolunda trafik vakit zaman aksadı. Jandarma grupları rastgele bir kazaya sebebiyet verilmemesi için daima yurttaşları uyardı.

BABA VE ANNESİ TELEVİZYON PROGRAMINA GİDERKEN HABERİ YOLDA ALDI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir