Hız Yapan Sürücü 70 Yaşındaki Yayaya Çarpıp Kaçtı

Esenler’de sürat yapan bir şoför yayaya çarpıp kaçtı. Kazada yaralanan 70 yaşındaki Celal Bolatgıran hastanede tedavi altına alındı. Polis grupları kaçan sürücüyü yakalamak için çalışma başlattı.

Kaza dün saat 20.00 sıralarında Esenler Tuna Mahallesi’nde meydana geldi.

Sokak ortasında süratle giden bir şoför, kasis nedeniyle önünde yavaşlayan aracın sağından geçmeye çalışırken o sırada yol kenarında yürüyen 70 yaşındaki Celal Bolatgıran’a çarptı. Kaza sonrası Celal Bolatgiran yaralanırken, arabanın şoförü de olay yerinden kaçtı. Etraftakilerin ihbarı üzerine olay yerine giden sıhhat grupları yaşlı adamı tedavisi için hastaneye götürdü. Bedeninde kırıkların olduğu öğrenilen Celal Bolatgıran’ın tedavisi devam ediyor.

“Önündeki aracı sollarken adamı görmeyip çarpıp kaçıyor”

Kazanın yaşandığı yerde market işleten esnaf Bedrettin Turan, ‘Araç çok süratliydi. Önündeki aracı sollarken adamı görmeyip çarpıp kaçıyor. Bende o sırada oraya yanlışsız gidiyordum. Adam yerde yatıyordu. Ambulans geldi hastaneye götürdü, kırıkları varmış’ diye konuştu. 

Polis takımları kaçan şoförün tespiti için etraftaki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.  Öte yandan Celal Bolatgıran’ın ailesi ve yakınları da şoförün tespit edilmesi için toplumsal medyadan yardım davetinde bulundu.

İşte o anlar ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir