Okan Buruk’tan Beşiktaş derbisi mesajı

Galatasaray teknik yöneticisi Okan Buruk, 2-0’lık Karagümrük galibiyeti sonrası yaptığı açıklamada gelecek hafta oynanacak olan Beşiktaş derbisi hakkında konuştu. Buruk, “Beşiktaş’ın düzgün bir takımı var. Şenol Güneş’e de güzel olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Ümraniyespor maçları, bize rakip tahlilinde yol gösterecek” dedi.

Süper Lig’de Fatih Karagümrük’ü 2-0 mağlup eden Galatasaray’da teknik yönetici Okan Buruk, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

İşte Okan Buruk’un açıklamaları:

“Bu hafta tutuk başladık. Olimpiyat Stadı’nda oynamak da bir iştir. Maça güzel başlamadık ancak sonrasında denetimi aldık. Rakip birkaç konumda kalemize yaklaştı. Birinci yarı sonunda istediğimiz üzere konumlar yakalayamadık. Çok daha farklı bir maç olması gerekirdi. Girdiğimiz konumları değerlendiremedik.

“Nasıl olduğunu bilmiyorum”

İki iptal edilen gol var, onların nasıl olduğunu bilmiyorum. Göreceğiz. Emre Taşdemir hiç maç oynamadı lakin idman temposu, alana koymamızı sağladı. Genel olarak güzeldi. Ona da ‘Hoş geldin’ diyoruz. Juan Mata da gol attı, o da değerliydi.

Barış da Kerem de formayı istiyor. Bugün tam olarak Kerem’lik bir oyun çıkmadı. Devamında Barış girdi, o da istekliydi, daha düzgününü de yapabilecek kalitesi var. Ondan daha düzgününü bekliyorum. Bütün oyuncuları kullanmaya çalışıyorum

Yaklaşmak istiyoruz

Beşiktaş’ta hoca değişikliği oldu. İki kadro için de çok değerli maç. Gayemiz ortaya kadar kazanarak gitmek. Üstteki ekiplere puan olarak yaklaşmak istiyoruz

Beşiktaş’ın yeterli bir takımı var

Beşiktaş’ın uygun bir takımı var. Şenol Güneş’e de güzel olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Ümraniyespor maçları, bize rakip tahlilinde yol gösterecek. Derbiye yakışır formda çıkıp oynayacağız. Taraftarlarla güç yaratıp, uygun bir oyun ortaya koymak istiyoruz.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir