Sedat Peker’den Yılmaz Özdil paylaşımları

Gazeteci Yılmaz Özdil’in yayına başladıktan 6 gün sonra Sözcü TV’den CHP’yi suçlayarak ayrılması ve akabinde Sözcü gazetesiyle de bağının kesilmesi gündem oldu.

“Meral Akşener’in masayı dağıtmadığını, taammüden masanın dışına ittirildiğini söylediğim için, ‘Meral Akşener masayı dağıttı diyenler akçeli gazetecilerdir’ dediğim için, CHP idaresinin ismini kullanarak aleyhime linç kampanyası başlatıldı” diyen Özdil’e evvel GÜZEL Parti önderi Meral Akşener dayanak verdi.

Akşener’in “Elbet bu da geçer yahu… Dürüstlüğün, tarafsızlığın ve hakkaniyetin pahası elbette bir gün anlaşılır. Yolunuz açık olsun Yılmaz Bey” tweetinin akabinde Yeniçağ gazetesi de “Yeniçağ’a gel Yılmaz Özdil. Korkma gerinde dağ üzere Yeniçağ var” daveti yaptı.

PEKER PAYLAŞIP SİLDİ

Organize cürüm örgütü başkanı olduğu gerekçesiyle hakkında dava açılan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde ‘dijital tecrit’te tutulan Sedat Peker de evvel Yılmaz Özdil’in Sözcü gazetesinden ayrıldığına ait iletisini Twitter’dan paylaştı. Akabinde Yeniçağ gazetesinin Özdil’e yaptığı çağrıyı retweet eden Peker, daha sonra paylaşımlarını sildi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir