Şok iddia: ‘Icardi’nin tüm mal varlığı Wanda Nara’ya aktarıldı’

Ayrılık sonrasında ikili ortasında 2021 yılında imzalandığı sav edilen bir muahede gündeme oturdu.

TyC Sports’un haberine nazaran, yıldız oyuncu ve eşi ortasında varılan muahede dahilinde Mauro Icardi’nin konutları da dahil olmak üzere tüm mal varlığı ve şimdiki ve gelecekte imzalayacağı tüm kontratların hakları, 2050 yılına kadar Wanda Nara’ya aktarıldı.

Arjantinli oyuncunun eşine aktardığı mal varlığı içinde Milano’daki lüks bir daire ve Como Gölü üzerinde bir konut de bulunuyor.

İkili ortasında neler yaşanmıştı?

Wanda Nara, dün gece ferdî Instagram sayfasında yaptığı açıklama ile alakaya son verdiğini belirtmişti. Yıldız oyuncunun eşi, yaptığı paylaşımda “Bu anı yaşamak benim için acı verici. Lakin yaşananlar ve medya spekülasyonları göze alındığında bunun benden duyulmasını tercih ederim. Bu ayrılık hakkında rastgele bir detay vermeyeceğim. Lütfen, yalnızca benim için değil çocuklarımız için de anlayış rica ediyorum” demişti.

Bu, ikili ortasında yaşanan birinci ayrılık değil. 2021’in sonunda Wanda Nara, evlilik dışı bir münasebeti olduğu açığa çıkan Mauro Icardi ile ayrıldığını açıklamıştı. Arjantinli oyuncunun toplumsal medya üzerinden özür dilemesi sonrası çift tekrar bir ortaya gelmişti. Bu olaydan bir müddet sonra ise Arjantin basınında Wanda Nara’nın, Icardi’nin muhafazasıyla bir ilgisi olduğu tez edilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir