Teoman: Tembellik kariyeri yapmaya karar verdim!

MESUT YILMAZ/MİLLİYET
Rock müziğinin başarılı isimlerinden Teoman, geçtiğimiz haftalarda bir alışveriş merkezinde görüntülenmişti. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden ünlü isim, “Yeni müzik çalışmaları var mı?” sorusuna, “Öyle bir planım şu anda yok. Yalnızca konser veriyorum o kadar. Şu anda diğer bir şey yapmak istemiyorum” yanıtını vermişti.

KONSERLERE KISA BİR ORTA VERDİ

Önceki gün de Bebek’te objektiflere yansıyan ve muhabirlerin röportaj isteğini kırmayan Teoman, “Her şey yolunda, çok hoş. Konserlere kısa bir orta verdik. Ekim ayında ağır bir biçimde çalışacağız. Oyunculuk değil ancak bir iki sinemaya müzik yaptım, küçük küçük işler yapıyorum aslında” dedi.

“ÇOK FAZLA ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM”

“Çocuklar ben genelde boş boş dolaşıyorum” diyen ünlü müzikçi, meslek planıyla alakalı; “Eskisi üzere çalışkan değilim. Orta ara konser veriyorum yalnızca. Artık ben kendime bir tembellik mesleği yapmayı planladım. Çok fazla çalışmak istemiyorum ve kendimi yarı emekli sayıyorum” sözlerini kullandı.

54 yaşındaki Teoman Yakupoğlu, “Gündelik hayatımda da pek birşey yaptığım yok. Spor yapıyorum ,erken yatıp erken kalkıyorum”  formunda konuştu.

ŞEBNEM FERAH AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz haftalarda yakın arkadaşı Şebnem Ferah için “Her vakit arkadaştık. Ortada konuşuyoruz, yaşlanınca evlenir birbirimize bakarız diye”  diyen Teoman, bu kelamlarına de açıklık getirdi.

Ünlü rockçı, “Artık evlilik içinde yaşlandım, evlenmem artık. Şebnem Ferah benim çok yakın arkadaşım. Çok evvelden ortamızda latife gayeli o denli bir diyalog geçmişti, durum bu. Kendinize güzel bakın arkadaşlar” diyerek yoluna devam etti.

“BERABER BÜYÜDÜK”

Öte yandan Şebnem Ferah da Teoman’la olan dostluğu için yıllar evvel verdiği röportajda, “Neredeyse birlikte büyüdük. Aramızdaki dostluk vakit zaman farklı algılanmış olabilir. Biz de farklı hisler hissetmiş olabiliriz birbirimize. Şu an arkadaşız. Lakin geçmişte ne olduğu, ya da gelecekte neler olacağı konusundaki niyetlerimiz bize özel” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir