Yardımlarıyla gündemden düşmeyen Haluk Levent’ten yeni karar: Kendimi açıklamaktan yoruldum, açıklamalar Ahbap’tan yapılacak

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen şiddetli zelzeleler, 11 vilayetimizde yıkımlara neden oldu. 45 binden fazla vatandaşımızın hayatını kaybettiği zelzele felaketinde binlerce bina yerle bir oldu. Kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile zelzele bölgelerine yardım götüren Haluk Levent ise bu süreçte tenkitlerin maksadı oldu.

“BİZLERDEN RAPOR İSTEYENLERE 24 MART’TA AÇIKLAYACAĞIZ”

Eleştirilerin akabinde derneğinin incelenmesi için İçişleri Bakanlığı’na davette bulunan Levent, Türkiye Özgür Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği tarafından incelemeye alındıklarını duyurdu. Şirketin kendilerinden 24 gün ek mühlet istediklerini belirten ünlü isim, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Bizlerden hesap isteyen ‘ne yaptın açıklasana’ diyen Twitter’daki hesaplara şunu söyleyeyim. Bizler 24 Mart’ta birinci kontrol raporunu açıklayacağız. Sizin savunduğunuz dernek ya da kurumların da 24 Mart’ta kontrol raporunu açıklamalarını ısrarla istemenizi öneriyorum” dedi.

“AÇIKLAMA YAPMAYA ÇALIŞMAKTAN YORULDUM”

Bu vakte kadar hakkında yapılan yorumlara sık sık yanıt veren Haluk Levent, işlerine odaklamadığını belirterek aldığı yeni kararı açıkladı. Twitter hesabından peş peşe paylaşımlar yapan Levent, şu sözleri kullandı: “Ve ben Haluk Levent olarak bu kadar açıklama yapmaya çalışmaktan, herkese kendimizi anlatmaya çalışmaktan yoruldum. Bundan sonra tüm açıklamalar Ahbap Derneği İdare Konseyi tarafından ahbap hesabından yapılacaktır. Ben alanda işimin başında olacağım. Bilginize…”

“SAĞLIKLI BİR DEVİRDEN GEÇMİYORUM”

“Ve sorunun tahlilini buldum. Bir televizyon kanalında şöyle 2-3 saatlik bir canlı yayın yapalım. Bilhassa 24 Mart’ta açıklayacağımız kontrol raporundan sonra eski yeni ne kadar soru var ise sorulsun. Tek tek yanıtlayayım. Hem vaktimizi yitirmeyelim hem de o gün herkes karşılığını alsın. Yeniden kızıyorum kendime. Hiç sağlıklı bir devirden geçmiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir