Yargı dizisinde bu hafta ne oluyor? Yargı dizisinin fragmanı ne zaman?Yargı dizisinde kim oynuyor?Yargı dizisi yeni bölüm?

Dizinin son devrinde Ceylin’in düştüğü durumun bir benzerini yaşayan Ilgaz karakterinin kararları herkesi derinden sarsacak üzere gözüküyor. Senarist Sema Ergenekon’un her yeni kısımda büyük sürprizler ortaya çıkartması ile heyecanı hiç düşmeyen Yargı dizisinde, bu sefer Ilgaz karakteri büyük bir imtihan verecek.

Kardeşi Defne’yi bulmak için her yolu deneyen ancak bir türlü istediği sonuca ulaşamayan Ilgaz, hatalıyı bırakıp da kendi kardeşini kurtarma kararı ile karşı karşıya kalacak.

Ceylin’in de dediği üzere, “Ne düşünüyorsun. Hala onurun mu, doğruların mı, sıkıntı. Gerekirse, kardeşin için bir hatalıyı hür bırakacaksın. Bu da senin imtihanın.”

İşte bu kelamlar dizinin 54. kısmının ne kadar heyecanlı olacağını anlatıyor. Kardeşi Defne’yi kurtarmak için prensiplerinden ödün verip vermeyeceği merak edilen Ilgaz, birebir vakitte izleyicilerin öyküye olan inancını da sorgulatacak.

Bazı dizi hayranları diyor ki, “Umarım Ilgaz hem Defne’yi bulur hem de adaleti sağlar. Yoksa bir Cumhuriyet Savcısı’nın yanılgı yapmasına müsaade vermezler. Büyük hayal kırıklığı olur benim için.”

İşte Yargı dizisinin 54. yeni kısmı bu türlü güçlü bir imtihan ile izleyenleri derinden etkileyecek üzere gözüküyor.

Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz ikilisinin rollerinde ne kadar başarılı oldukları, kendilerini karakterlerine ne kadar kaptırdıklarını aşağıdaki 54. kısım fragmanına bakarak bile anlamak mümkün. Yargı dizisinin başarısı da işte bu ayrıntıda kapalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir