Manisa’ya Togg enerjisi

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi ile TOGG’un markalarından olan Trugo Şarj İstasyonu şirketiyle yapılan kontrat kapsamında kentte uygun alanlara şarj istasyonu heyetim çalışması başlatıldı.

Yapılan çalışmalarla Manisa merkezinde Atatürk Gençlik Merkezi, Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Atatürk Kent Park’ta tıpkı anda iki aracın şarj edilebileceği istasyonların suramı tamamlandı.

Türkiye’nin yerli arabası TOGG başta olmak üzere tüm elektrikli arabalarla uyumlu olduğu belirtilen şarj istasyonlarının Trugo uygulaması indirilerek, 7 gün ve 24 saat hizmet verdiği belirtildi.

Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün öncülüğünde çevreci yatırımlara kıymet verdiklerini belirten Fen İşleri Dairesi Lideri Uğur Topkaya, “Bu anlayışla Liderimiz Sayın Cengiz Ergün’ün talimatıyla ulusal gururumuz TOGG’un markalarından Trugo firmasıyla vilayetimizde şarj istasyonu kurulması için mukavele imzaladık. Süratli şarj imkânı sunan ünite, başta TOGG olmak üzere tüm elektrikli otomobil modellerini de destekliyor. Bu nedenle tüm elektrikli araç sahipleri Atatürk Kent Park, Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Atatürk Gençlik Merkezimizde kurduğumuz istasyonlarda araçlarını şarj edebilirler. Hemşehrilerimize güzel olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir