Merve Taşkın’ın hedefi 1 milyon lira!

Cüneyt Özdemir Youtube kanalında Kenan Taş’ın konuğu olan Merve Taşkın, müstehcenlik davasından aylık yararına Türkiye’yi terk etmesinden 100 bin dolar polemiğine birçok bahiste açıklamalarda bulundu. Merve Taşkın, Gizem Bağdaçiçek’e de takviye çıktı.

Türkiye’den kaçmadığını söz eden fenomen ‘Ben kendimi içerik üreticisi olarak tanımlıyorum. Kendi hayatını paylaşmayı seven bir beşerim. Benim hayatım kimi insanlara tahminen meczup dolu ve çılgın geliyor lakin kendi hayatımı paylaşıyorum bu da dikkat çekiyor” dedi. Merve Taşkın devamında ise “Instagram’da kendi hayatımı paylaşıyorum ülke ülke geziyorum. Fikirlerimi paylaşıyorum. Giysi üslubum ve ömür tarzım insanlara absürd geliyor olabilir. OnlyFans içerik üreticisiyim burada da fikirlerim farklı geliyor olabilir. Bunları paylaşıyorum” sözlerini kullandı.

“100 BİN DOLAR YETMİYOR! ‘HEDEFİM 1 MİLYON DOLAR”

Aylık karıyla da çok konuşulan fenomen “Ayda 100 bin dolar kazanıyorum lakin niyetim daha fazla kazanmak. 100 bin dolar bana yetmiyor daha fazla kazanmak istiyorum. Ömür stilime nazaran 100 bin dolar bana yetmiyor ks niyetim 1 milyon dolar kazanmak” diyerek şoke etti.

“ALLAH DAHA ÇOK VERSİN MERVE HANIM”

Bu cümle sonrasında ortaya giren Kenan Taş, ‘İnşallah inşallah Merve Hanım. Allah daha çok versin’ sözlerini kullandı. Taşkın ise devamında “Bana açılan dava 2 duruşma biçiminde oldu. Birincisinde karar açıklanmadı, benim davalarımda çok süratli sonuçlar geliyor. Müstehcenlik davam beraatla sonuçlandı. Avukatım da Feyyaz Altundu. Birlikte beraat aldık” dedi.

“ŞİMDİ BALİ’DEYİM SENEYE İNGİLTERE’DE OLABİLİRİM”

Merve Taşkın konuşmasına şöyle devam etti: Türkiye’den taşındım lakin bir yerde sabit durmayı sevmiyorum. Artık Bali’deyim önümüzdeki ay Meksika’da olabilirim. Yazın yeniden Türkiye’ye gelebilirim tatile. Toplumsal medya linçlerinden ötürü taşınma sürecim hızlandı. Gizem Bağdaçiçek’in gözaltına alınmasına da üzüldüm. Karşıt kelepçe ayrıntısı da güzel değil. Bilhassa polis memurunun Gizem’in başına bastırması makûs bir imaj oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir